Oficiální web florbalového klubu Chomutov
MUŽI B: Florbal Jablonec vs. Florbal Chomutov 7:8 (ONLINE)
29.11.2018 | Lenka Láryšová, Foto: Vladimír Kapuš (www.fotokapus.cz)

Mládež o posledním listopadovém víkendu předvedla své výkony

Mládež o posledním listopadovém víkendu předvedla své výkony
C H O M U T O V - Dorostenci B, starší žákyně, elévky a přípravka, to jsou týmy, které nastoupily v posledním listopadovém víkendu. Dorostenci neuspěli proti Lovosicím (3:5), ani proti Děčínu (1:6). Lépe si již vedly starší žákyně, které vyhrály tři utkání ze čtyř. Na hřištích se představily i elévky a přípravky.

Dorostenci „B“

Tento tým bohužel tentokrát ve svých zápasech neuspěl. Hráči s Lovosicemi nezačali nejlépe, jelikož do utkání vstoupili vlastní brankou, pak ale dokázali výsledek srovnat na 1:1. Ve druhé částí se Lovosicím začalo dařit, a tak šly do vedení 1:4. Chomutovští se snažili výsledek dorovnat, což se jim bohužel nepodařilo, a tak prohráli 3:5. Ve druhém zápase nastoupili chomutovští hráči proti Děčínu, s nímž hra nebyla úplně tak vyrovnaná jako v předchozím zápase. Nakonec naši hráči prohráli 1:6.

Úspěchy v přeboru starších žákyň

Starší žákyně vyjely do České Lípy, kde je hned v prvním utkání čekal domácí celek Česká Lípa white. Na tento tým naše žákyně nestačily a prohrály 1:4, pak ale přišla smršť a dívky odjížděly se třemi výhrami. Prvně porazily 7:4 Florbal Ústí, hned poté 5:2 Lišky z Frýdlantu a nakonec 6:3 TJ Turnov.

Elévky

Elévky hrály v Liberci, kde se jim první dvě utkání nepovedla zcela podle představ, ale poslední dva zápasy s Libercem a Turnovem. S prvním celkem zvítězily vysoko – 15:4, s Turnovem vyhrály těsně – 3:2.

Přípravka

Chomutovské přípravkové týmy vyjely na své zápasy do Kadaně, kde předváděly krásné a bojovné výkony. Florbal Chomutov Domeček porazil Florbal Ústí Red – 7:3 a na něj navázali i Čertíci, kteří porazili 11:3 tým Florbal Ústí white a 11:4 tým Florbal Chomutov Ďáblíci, což byl nejzajímavější zápas celého dne. Ďáblíci bohužel tentokrát nevybojovali ani jednu výhru.

Generální partneři

Hlavní partneři