Oficiální web florbalového klubu Chomutov
28.03.2024 | Redakce KS

Zápas roku je tady! Ženy jedou do Dobrušky bojovat o finále!

Zápas roku je tady! Ženy jedou do Dobrušky bojovat o finále!
Nesmírně vyrovnanou sérii musí v sobotu rozseknout třetí rozhodující zápas. Do semifinále lépe vstoupily hráčky Chomutova, které dokázaly zvítězit v Dobrušce 4:3! Nedělní odvetu zvládl naopak o branku lépe soupeř a vyrovnal sérii po výhře 3:2! Rozhodující duel se odehraje v sobotu od 18:00 v Dobrušce.

Historie obou utkání je již známá! Série pro třetí zápas rozhodně nemá favorita. Oba týmy předvádí v semifinále výbornou obranu a diváci průměrně vidí pouze 6 branek na utkání. FBC Dobruška má dèjá vu ze čtvrtfinálové série, po úvodní porážce výhra na palubovce soupeře a rozhodující zápas na domácí půdě. Zde celý Chomutov věří, že paralela skončila. Dobruška vlétla do rozhodujícího zápasu s BLACK ANGELS ve velkém stylu a v polovině utkání drtila svého soupeře 7:0!
V produktivitě táhne v průběhu celého play off Dobrušku Eliška Buchalová, která zapsala bilanci 9+9. Sekunduje jí nejproduktivnější hráčka ze základní části - Diana Peterová s 9 kanadskými body. Na třetím místě najdeme Veroniku Eimannovou s 8 body. Oporu má Dobruška i v brance, kde září Karolína Špačková.

Florbal Chomutov proklouzával až do semifinále sériemi celkem snadno a se všemi soupeři si poradil poměrem 2:0. V play off nejvíce září Petra Malecká, která získala již 11 kanadských bodů! Následují ji desetibodové parťačky z elitní formace Laura Vytrhlíková a Adriana Hýsková! Florbal Chomutov se může spoléhat na neuvěřitelnou ofenzivní podporu z defenzivy. V semifinále kraluje trio Malecká, Havlínová a Voráčková v produktivitě se dvěma body. Dohromady získala tato trojka v play off již 19 kanadských bodů. V brance i nadále vládnou zaběhlé pořádky z konce základní části a nejvíce příležitostí dostává spolehlivá Klára Bocianová.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři