Oficiální web florbalového klubu Chomutov

Soustředění

Od roku 2012 využíváme k letnímu oddílovému soustředění příjemného prostředí sportovního areálu v Rumburku.

Nacházíme zde nejen výborné tréninkové podmínky, klidné prostředí a spoustu možností k aktivímu využití volného času, ale také příjemný personál.

Hráči a hráčky jsou během soustředění rozděleni do tréninkových skupin podle věku a úrovně sportovních dovedností. Na každou skupinu dohlíží kvalifikovaní trenéři. Kromě florbalových tréninků ve sportovní hale využíváme také tenisové kurty, plážový volejbal, squasch, bowling, venkovní koupaliště a starší kategorie také posilovnu. V případě zájmu je k dispozici také wellnes zázemí v podobě výřivky, masáží a sauny.

Ubytování v chatkách je spojením dostatečného komfortu bez pokušení moderní doby. Účastníci jsou trvale odtrženi od počítačů a televizí a k zábavě využívají připravených společných aktivit. Kapacita chatek je celkem 130 míst. Chatky jsou jednoduše, ale účelově zařízeny, k vybavení patří dvoupatrové postele, šatní skříň a stůl se židlemi. V areálu je pro chatky k dispozici sociální zařízení. Nejdále vzdálená chata je 10 m.

Zákaz kouření v celém areálu, včetně všech restauračních prostor, zaručuje to nejlepší prostředí pro děti a mládež. Snídaně formou švédských stolů dávají každému hráči dostatečný prostor k výběru oblíbeného pokrmu. Obědy a večeře se podávají v klasické formě. Dbáme na dodržování zdravých stravovacích návyků.

Video ze soustředění v roce 2013 si můžete prohlédnout ZDE. Více informací o sportovním areálu v Rumburku naleznete na www.sportlife.pracujemenatom.cz.


Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři