Oficiální web florbalového klubu Chomutov

Realizační týmy mládeže

Junioři A KB liga juniorů
Hlavní trenér Martin Bocian licence B

Junioři B 2. liga juniorů
Hlavní trenér Patrik Karger licence C
Asistent trenéraPetr Linclicence B

Dorostenci A 1.liga dorostenců
Hlavní trenér Petr Linc licence B
Vedoucí týmuDavid Šůslicence D

Dorostenci B 2. liga dorostenců
Hlavní trenér Jiří Žižka licence D
Asistent trenéra Daniel Johaneslicence D
Asistent trenéraPetr Linclicence B

Starší žáci A Liga starších žáků
Hlavní trenér Petr Neumaier licence C

Starší žáci B Liga starších žáků
Hlavní trenér

Asistent trenéra Petr Neumaierlicence C

Mladší žáci Chomutov Liga mladších žáků
Hlavní trenér Petr Neumaier licence C

Mladší žáci Harmonie Přebor mladších žáků
Hlavní trenér Radim Pivovarlicence D
Asistent trenéra Michal Grunt licence D

Elévové Chomutov Liga elévů
Hlavní trenér Lukáš Pekárek licence B
Asistent trenéraGabriela Pištěková
Asistent trenéra Michaela Andršová

Elévové Jirkov Liga elévů
Hlavní trenér David Skácellicence C

Přípravka Chomutov Liga přípravek
Hlavní trenér David Tauš licence B
Asistent trenéraLuděk Musillicence D

Přípravka Jirkov Liga přípravek
Hlavní trenér David Skácel licence C

Minipřípravka bez soutěže
Hlavní trenér Luděk Musil licence D
Asistent trenéraLukáš Pekárek licence B

Juniorky Liga juniorek
Hlavní trenér Martin Hýsek licence C
Asistent trenéraJan Urbánek

Dorostenky Liga dorostenek
Hlavní trenér Martin Hýsek licence C
Asistent trenéraJan Urbánek

Starší žákyně Liga starších žákyň
Hlavní trenér Mgr. Aleš Pronteker licence D
Asistent trenéraMichal Bělohlávek licence D

Mladší žákyně Liga mladších žákyň
Hlavní trenér Lukáš Balík licence D
Asistent trenéra Michal Bělohlávek licence D

Elévky Liga elévek
Hlavní trenér Eliška Šidlochová licence D

Brankářské tréninky
Hlavní trenér Mgr. Luboš Šrámeklicence D
Asistent trenéraMilan Stránský

Plavecké tréninky
Hlavní trenér Mgr. Pavlína Pretlová

Atletické tréninky
Hlavní trenér Vlasta Bartelsová licence D

Kondiční tréninky
Hlavní trenér David Dyršmídlicence D
Hlavní trenér Daniel Pokorný

Významní partneři

Generální partner mužů

Hlavní partneři