Oficiální web florbalového klubu Chomutov

FANKLUB Florbal Chomutov

Co znamená členství ve fanklubu?

Především jde o symbolické projevení sympatií s činností našeho klubu. Přihlásit se může každý, kdo má rád Florbal Chomutov a chce mu vyjádřit podporu.

Jaké jsou výhody členství?

Členové fanklubu budou mít vstup zdarma na všechny domácí zápasy A týmu mužů! Jednorázové vstupné bude letos 50 Kč. Při počtu třinácti domácích zápasů v základní části tedy můžete ušetřit až 650 Kč. Na domácí zápasy a turnaje ostatních kategorií našeho klubu vstupné nevybíráme.

Jako dárek navíc obdrží každý nově registrovaný fanoušek zdarma vlastní bílý zápasový dres se jménem a číslem dle vlastního výběru, který mu bude stylovým doplňkem při návštěvě našich zápasů.

Kolik je příspěvek člena fanklubu?

Roční poplatek za členství ve fanklubu je 400 Kč. Na oplátku získáte dres a volné vstupy na všechna domácí utkání.

Jak se stát členem fanklubu?

Je to jednoduché! Držte se následujících kroků:

1. Vyplňte přihlášku do klubu Florbal Chomutov. Prázdnou přihlášku můžete také získat během všech domácích utkání A týmu u stolku pořadatelů.
2. Zašlete ji na adresu fanklub@florbalchomutov.cz. Do e-mailu uveďte velikost dresu, číslo a jméno, které požadujete natisknout. Vyplněné přihlášky je také možno odevzdávat u pořadatelského stolku během všech domácích zápasů A týmu.
3. Uhraďte na účet klubu roční členský poplatek 400 Kč. Číslo účtu 545556578/2010 (Fio banka). Zpráva pro příjemce: "Příjmení-fanklub".

Okamžikem uhrazení členského příspěvku se stáváte členem a můžete využívat volné vstupy na domácí zápasy. Dres dostanete nejpozději do čtyř týdnů od registrace. Po jeho doručení vás budeme informovat.

Fanklub zakládáme ihned! Pokud se registrujete obratem, můžete volné vstupy využít již na letní pohárová utkání!

Čím dříve se přihlásíte, tím dříve můžete fandit ve vlastním dresu! Těšíme se na Vás! Společně dokážeme víc!

Váš Florbal Chomutov!

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři