30.11.2021 | Lenka Láryšová, foto: V. Kapuš

Dorostenkám domácí utkání nevyšla podle představ

C H O M U T O V - Dorostenky v neděli 28. listopadu hrály na domácí půdě, kde se střetly s Českou Lípou a Libercem. S prvně zmíněným soupeřem dorostenky podlehly o pět branek – 2:7. Zato s Libercem svedly vyrovnané utkání, v němž prohrály 1:2.

Dva nepovedené zápasy a čtvrté místo v tabulce

Do prvního utkání, ve které chomutovské dorostenky narazily na Českou Lípu, vstoupily lépe českolipské soupeřky. Ty již ve čtvrté minutě vedly 0:2. V šesté minutě se prosadila chomutovská Kristýna Bálintová, která svým gólem snížila na 1:2. V následujících minutách se soupeřky opět dostaly do gólového tempa a svoje vedení navyšovaly. Za stav 1:5 se v počátku poslední třetiny trefila Natálie Königová a snížila na 2:5, což byl bohužel poslední gól z chomutovských hokejek. Dorostenky nakonec prohrály 2:7.

Do druhé zápasu, v němž proti sobě stály chomutovské a liberecké florbalistky, lépe vstoupily domácí. V čase 9:18 se prosadila Kristýna Bálintová, která svůj tým poslala do vedení 1:0. Toto vedení si chomutovské bojovnice držely i po celou druhou třetinu a zápas vypadal nadějně. Bohužel v poslední třetině se dvakrát prosadily liberecké soupeřky a vidiny na tři body se rozplynuly. Dorostenky tak prohrály těsně 1:2.