Oficiální web florbalového klubu Chomutov
KB LIGA JUNIORŮ (16:00): Florbal Chomutov vs. PANTHERS OTROKOVICE (ONLINE)

Tréninkový plán 2018/2019

- platný od 3.9.2018 do 30.4.2019. Změna vyhrazena!

V tréninkovém plánu může docházet k úpravám. Sledujte vždy aktuální týdenní plán tréninků v Členské sekci.*

*noví zájemci kontaktujte, prosím, v případě Vašeho zájmu šéftrenéra mládeže, který Vás nasměruje k správné tréninkové skupině.

Mužská složka

Muži A

1. liga mužů

1999 - starší

úterý19:00 - 20:30MSH Chomutov
čtvrtek19:00 - 20:30MSH Chomutov

pátek

17:30 - 19:00MSH Chomutov

Muži B

Regionální liga mužů

1999 - starší

úterý19:00 - 20:30MSH Chomutov
středa19:45 - 21:00SH Březenecká

Masters

bez soutěže


středa19:45 - 21:00SH Březenecká

Junioři

KB liga juniorů

2000 - 2001

pondělí

17:30 - 19:00

SH Spořice

úterý19:00 - 20:30MSH Chomutov
čtvrtek19:00 - 20:30MSH Chomutov
pátek17:30 - 19:00MSH Chomutov

Dorost A

1.liga dorostu

2002 - 2003

pondělí17:30 - 19:00SH Spořice
úterý16:00 - 17:30
MSH Chomutov
čtvrtek16:00 - 17:30MSH Chomutov

Dorost B

2.liga dorostu

2002 - 2003

pondělí19:15 - 20:30Gymnázium Chomutov
středa18:30 - 19:45
SH Březenecká

Starší žáci A

Liga starších žáků

2004 - 2005

pondělí16:00 - 17:30
SH Spořice
středa17:00 - 18:30MSH Chomutov
pátek16:00 - 17:30MSH Chomutov

Starší žáci B+C

Liga starších žáků

2004 - 2005

středa16:00 - 17:15
SH Březenecká
pátek 18:30 - 19:30Gymnázium Chomutov

Mladší žáci

Liga mladších žáků

2006 - 2007

pondělí14:30 - 16:00MSH Chomutov
středa14:30 - 15:30MSH Chomutov
čtvrtek14:45 - 15:45Aquasvět
pátek17:00 - 18:00SH Březenecká

Elévové Chomutov

Liga elévů

2008 - 2009

úterý14:45 - 15:45Aquasvět
středa - varianta I.14:30 - 15:30MSH Chomutov
středa - varianta II.15:00 - 16:15Domeček Chomutov 
čtvrtek14:30 - 16:00MSH Chomutov
pátek15:00 - 16:00SH Březenecká

Elévové Jirkov

Liga elévů

2008 - 2009

pondělí14:30 - 15:30ZŠ Studentská
středa14:30 - 15:30ZŠ Studentská 

Přípravka Chomutov

Liga přípravek

2010 - 2011

úterý14:30 - 16:00
MSH Chomutov
čtvrtek14:30 - 16:00MSH Chomutov
pátek14:30 - 16:00

MSH Chomutov

Přípravka Jirkov

Liga přípravek

2010 - 2011

pondělí13:30 - 14:30ZŠ Studentská

čtvrtek

13:30 - 14:30ZŠ Studentská

Minipřípravka

bez soutěže

2012 - 2013

pondělí15:00 - 16:00MSH Chomutov

Brankáři


pátek16:00 - 17:30Gymnázium Chomutov

Ženská složka

Ženy

1.liga žen

1999 a starší

úterý17:30 - 19:00MSH Chomutov
čtvrtek17:30 - 19:00MSH Chomutov
pátek17:30 - 19:00SH Březenecká (Spořice)

Dorostenky

Liga dorostenek

2002 a 2003

pondělí

18:00 - 19:15

Gymnázium Chomutov

úterý17:30 - 19:00MSH Chomutov
čtvrtek17:30 - 19:00MSH Chomutov

Starší žákyně

Liga starších žákyň

2004 a 2005

pondělí18:00 - 19:15Gymnázium Chomutov
úterý17:30 - 19:00MSH Chomutov
čtvrtek17:30 - 19:00MSH Chomutov

Mladší žákyně

Liga mladších žákyň

2006 a 2007

pondělí17:30 - 19:00MSH Chomutov
středa17:15 - 18:30SH Březenecká

čtvrtek

14:45 - 15:45

Aquasvět

pátek16:00 - 17:00SH Březenecká

Elévky

Liga elévek

2008 a 2009

pondělí17:30 - 19:00MSH Chomutov

úterý

14:45 - 15:45

Aquasvět

středa17:15 - 18:30SH Březenecká
pátek16:00 - 17:00SH Březenecká

Generální partneři

Hlavní partneři