Oficiální web florbalového klubu Chomutov
13.12.2019 | Lenka Láryšová, foto: Vladimír Kapuš (www.fotokapus.cz)

Liga starších žáků je v plném proudu a naši hráči se v ní neztrácí

Liga starších žáků je v plném proudu a naši hráči se v ní neztrácí
C H O M U T O V - Týmy starších žáků – Florbal Chomutov a Florbal Chomutov Domeček – bojovaly v Novém Boru a Železném Brodu. Oba týmy si se všemi svými soupeři buď poradily, nebo s nimi sehrály krásnou remízu. S kým se starší žáci střetli?

Úspěšný víkend pro oba týmy

V šestém koši na sebe narazily 4 týmy starších žáků – Florbal Chomutov Domeček, SCC Semily, FBC Česká Lípa blue a TJ Sokol Koberovy. Chomutovští starší žáci z Domečku si vedli o tomto víkendu velice dobře. V prvním zápase se utkali se Semily, s nimiž byl zápas nejednoznačný, ale nakonec naši hráči zvítězili 6:4. Druhé utkání proti Sokolu Koberovy bylo o trošku jednoznačnější – 9:2 a na konci celého dne se hráči utkali s Českou Lípou, s níž zvítězili 5:1. Těmito výhrami starší žáci Domečku jednoznačně ovládli šestý koš.

Naopak v prvním koši se nacházel druhý chomutovský tým (Florbal Chomutov) společně s Libercem, Českou Lípou white, Florbalem Ústí a Dynamem Teplice. Tento náš tým během víkendových utkání měl bilanci takříkajíc „pade na pade“, kdy dvakrát remizoval (2:2 s Florbalem Ústí a Libercem) a dvakrát zvítězil (9:3 s Českou Lípou a 3:1 s Dynamem Teplice). Díky těmto skvělým výkonům si tito hráči zajistili druhé místo v 1. koši.

Významní partneři

Generální partner mužů

Hlavní partneři