Dvě utkání na kadaňském poli skončila pro dorostenky vítězně, hrály i přípravky

C H O M U T O V - Dorostenky hrály v Kadani, kde se utkaly nejen s Českou Lípou, ale také Roudnicí nad Labem. V obou utkáních si vedly velice dobře. Českou Lípu porazily 5:0 a Roudnici 6:2. O víkendu hrály také přípravkové týmy, které bojovaly na chomutovské palubovce.

Dvě výhry a třetí místo v tabulce

Chomutovské dorostenky tentokrát nemusely za svými zápasy daleko, jelikož je odehrály v Kadani. Prvním zápas začaly velice dobře. V první třetině již proti České Lípě vedly 1:0. Ve druhé a třetí třetině pokračovaly ve svém výkonu, a nakonec českolipské hráčky porazily čistým kontem – 5:0.

Ve druhém utkání narazily na florbalistky z Roudnice. První branku opět vstřelily chomutovské hráčky, čímž navázaly na svůj předešlý výkon, ale hned vzápětí se prosadily soupeřky a bylo srovnáno na 1:1. Po srovnávající brance si naše bojovnice nenechaly výsledek nijak utéct a šly do vedení 2:1. Ve druhé třetině se neprosadil ani jeden tým, ale poslední část patřila převážně hráčkám Florbalu Chomutov. Ty nastřílely čtyři branky a zvítězily 6:2.

Přípravky si vedly velice dobře

Přípravky hrály v Chomutově a setkaly se zde všechny chomutovské týmy, a to dokonce i na jednom hřišti proti sobě. K tomuto vzájemnému střetu došlo mezi Domečkem a Ďáblíky. Utkání to bylo velice vyrovnané, nakonec si těsnou výhru odnesli Ďáblíci – 13:11. Za zmínku stojí také utkání Čertíků s Mostem, kde naše malé naděje zvítězili 9:6.