Dorostenky zažily černý listopadový víkend, mladší žákyně získaly dvě výhry

C H O M U T O V - Dorostenky za dalšími zápasy vyrazily na ústecké gymnázium. Střetly se nejen s místním dorosteneckým týmem, ale také si na ně vyšláply florbalistky z Liberce. Bohužel tentokrát dorostenkám nebylo přáno a prohrály 0:4 a 2:4. Mladším žákyním se naopak v Mostě dařilo náramně.

Přes snahu boje neskončily úspěchem

Dorostenky hrály v Ústí nad Labem a střetly se zde s prvním a šestým celkem v tabulce, tedy s Libercem a Ústím nad Labem. První utkání, v němž se naše dorostenky postavily proti lídrovi tabulky, si nevedly špatně. Po první třetině prohrávaly jen 0:1 a ve druhé třetině udržely jednobrankový rozdíl – 1:2. V poslední části ale přišly dvě liberecké branky a chomutovské hráčky padly 2:4.

S Ústím, jakožto šestým celkem tabulky, to bohužel byl mnohem větší debakl než s Libercem. První třetina skončila jen 0:1 ve prospěch soupeřek, ale jednobrankové manko se dá snadno dohnat. Rozhodující ale byla poslední část, kdy se ústecké hráčky prosadily třikrát a florbalistky Florbalu Chomutov padly 0:4. Po tomto neúspěšném víkendu si přesto naše bojovnice drží třetí místo v tabulce.

Mladší žákyně získaly dvě krásné výhry

Mladší žákyně hrály v Mostě. Bojovaly zde se Štětím, Libercem Chrastavou a Mostem. Se Štětím zvítězily zcela jednoznačně – 12:1. Pak následovaly již těsnější boje, ze kterých jednou vyšly vítězně, a to s Libercem Chrastavou – 8:7.