23.10.2019 | Lenka Láryšová

Dorostenci A pokračují ve svých zápasech, tentokrát je přivítala Kadaň

C H O M U T O V - Dorostenci dál bojují se svými soupeři. Aby se mohli utkat s kadaňskými Katy a kladenskými Kanonýry, museli si udělat výlet do pár kilometrů vzdálené Kadaně. Z tohoto královského města si nakonec dorostenci odvezli dvě prohry.

Na Kadaň a Kladno nestačili

V deset hodin se chomutovští dorostenci střetli s Kadaní. První gól padl již v první minutě, a to do chomutovské branky z trestného střílení. Chomutovští ale se svou odpovědí dlouho neotáleli a o minutu později srovnali na 1:1. Pak se ale kadaňští dostali do tempa a po prvních patnácti minutách Chomutov prohrával 2:4. Ve druhé třetině se Chomutov vzchopil a snažil se, aby kadaňský soupeř neutekl. To se dařilo, ale po dalších patnácti minutách stále prohrávali 5:6. V poslední třetině chomutovští dorostenci kadaňského gólmana již neprostřelili a prohrály 5:10.

I ve druhém zápase chomutovští dorostenci nezačali úplně šťastně a po první části prohrávali 1:2. Pak sice výsledek dorovnali, ale Kanonýři přidali další branky a opět o dva góly uskočili. V poslední třetině kladenští hráči přidali další tři branky a chomutovský tým tak padl 3:7.