Oba týmy dorostenců vyhrály během dvou víkendů dva zápasy ze čtyř

C H O M U T O V - Dorostenci A ve dvou víkendech odehráli čtyři zápasy, přičemž s Tatranem prohráli 4:5 a s Ústím 2:9. Vítězství naopak slavili s Karlovými Vary (9:6) a pražskými Kunraticemi (9:7). Dorosnteci B po dvou víkendech mají totožnou statistiku – dvě výhry dvě prohry. Prohráli si Lovosicemi 0:11 a Žatcem 1:3, naopak vyhráli 7:2 s Louny a 10:8 s Teplicemi B. Mladší se udrželi ve třetím koši díky jedné výhře nad Libercem black – 3:1.

Dorostenci A si na začátku sezóny nevedli špatně

V prvním utkání s Tatranem dorostenci již po třech minutách vedli 1:0, ale Tatran se nenechal zahanbit a před koncem první části skóre otočil ve svůj prospěch na 1:2. Ve druhé třetině si výborně vedli naši hráči i přes jejich dvě vyloučení a zápas převrátili v svůj prospěch – 3:2. Posledních patnáct minut byl rozhodujících. Chomutovští šli do vedení 4:2, ale Tatran prokázal svou zkušenost a zvítězil 4:5. Ve druhém zápase s Kunraticemi došlo k pořádně přestřelce. Výborně si vedli chomutovští florbalisté, kteří již po první patnáctiminutovce vedli 4:0. Druhá část byla pro diváky obzvlášť atraktivní, jelikož v ní padlo celkem osm branek. I přes tuto přestřelku naši hráči zvítězili 9:7.

Druhý hrací víkend chomutovští dorostenci zahájili velice dobře, a to výhrou nad Karlovými Vary – 9:6, ale druhý den byl již o krapet složitější, jelikož dorostenci narazili na Florbal Ústí. Tento tým Chomutovským uštědřil zatím největší porážku – 2:9.

Dorostenci B zvítězili nad Teplicemi a Louny

V prvním zápase dorostenci B těsně podlehli Jazzmanům za Žatce 1:3, ale ve druhém utkání se karta obrátila a dorostenci mohli oslavovat první výhru nad Teplicemi B – 10:8. Začátek druhého hracího víkendu opět nebyl pro chomutovské dorostence úspěšný, jelikož hned zpočátku hráči prohráli s o Lovosicemi 0:11. Druhé utkání bylo již mnohem úspěšnější, jelikož chomutovští bojovníci porazili Louny 7:2.