Ženy i počtvrté porážejí SK Bivojky z Litvínova, tentokrát výsledkem 5:2

C H O M U T O V - Ženy čtvrté utkání s litvínovskými Bivojkami sehrály opět doma. První třetina byla doslova vyrovnaná – 1:1, pak ale přišlo několik úspěšně proměněných šancí, díky kterým chomutovské ženy ovládly zápas 5:2.

Počtvrté Bivojky pokořeny

Ženy vstoupily do utkání po reprezentační pauze nejistým krokem, přesto zaznamenaly první úspěšně vstřelenou branku, o níž se zasloužila Natálie Janouchová. Na svou první branku trpělivě vyčkávaly i litvínovské hráčky, a také se jí dočkaly v 16. minutě, kdy na 1:1 srovnala Markéta Bártová úspěšně využitou standartní situací před chomutovskou brankou. Druhá třetina byla zahájena další chomutovskou brankou, kdy se skvělou střelou z levé strany trefila Nikol Manlíková.

Po této situaci byly na míčku převážně domácí florbalistky, které si vytvářely pěkné šance, ale bohužel jim chyběly přesné střely. Až ve 34. minutě na 3:1 přidala svou druhou branku Natálie Janouchová. Tato hráčka ve své střelecké formě pokračovala i v poslední dvacetiminutovce, kdy gólem na 4:1 završila svůj hattrick. V 52. minutě přidala pátou chomutovskou branku i obránkyně Eliška Šidlochová. Po ní se sice prosadila i litvínovská Tereza Vaníčková, ale hráčky Florbalu Chomutov již žádné drama nedopustily a zvítězily 5:2.