| 12.08.2021

Tatran trestal každou chybu a zpříjemnil Chomutovu vstup do sezóny

P R A H A / C H O M U T O V - Takový vstup do sezóny začít nechcete. Od samého začátku utkání tahali florbalisté Chomutova za slabší konec, kdežto Tatran si šel za svým, kdy trestal každé zaváhaní. Čestný zásah DDQ Florbalu Chomutov si kapitán týmu Ondřej Šarša při využité přesilové hře.
POHV, středa 11.8.2021, 19:00
TJ Tatran Střešovice
-
23:1 (8:0, 8:0, 7:1)
Branky a nahrávky: 3. Šimek (Němeček), 3. Meliš (Šindelář), 6. Piskáček (Pánek), 9. Sádlo, 10. Kreysa (Čermák), 14. Sládeček (Meliš), 17. Kreysa (Šindelář), 19. Havlas (Němeček), 26. Sádlo (Mühlfait), 26. Tlapák (Havlas), 29. Tlapák (Pluhař), 30. Kreysa (Meliš), 39. Pánek (Čermák), 39. Macháček (Sádlo), 39. Pluhař (Šimek), 40. Kreysa (Čermák), 41. Šimek (Němeček), 45. Šindelář (Kreysa), 50. Kreysa (Meliš), 52. Havlas (Němeček), 54. Šimek (Havlas), 57. Piskáček (Sádlo), 57. Švéda (Němeček) - 54. Šarša (E. Kellermann).
Rozhodčí: Kropáček - T. Novák. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. Diváci: 56. Střely na branku: 44:27. Průběh utkání: 20:0, 20:1, 23:1.
TJ Tatran Střešovice: Jurco - Tlapák, Mühlfait, Sládeček, Pánek - Švarc, Kreysa, Piskáček, Pluhař, Šimek, Sádlo, Čermák, Havlas, Macháček, Meliš, Němeček, Pánek, Švéda, Šindelář
Florbal Chomutov: Vlček - Šarša, E. Kellermann, Skuhrovec, Grener, D. Kellermann, Pecháček, Klement - Schneider, Linc, Štěrba, Švehla, Jeníček, Novotný, Bernas, Bejček, Kučera, Dušek, Halej.

Luďka Beneše (asistent trenéra TJ Tatran Střešovice): Celkově jsme s utkáním spokojeni, podařilo se nám udržet kvalitu ve všech třetinách. Negativem utkání bylo příliš mnoho individuálních chyb, které ale dokázal téměř všechny zneškodnit dnes vynikající Tomáš Jurco v bráně. Děkujeme soupeři za utkání.

Martina Bociana (hlavní trenér Florbal Chomutov): Tvrdý direkt v prvním utkání po dlouhé pauze. Deset měsíců na nás zanechalo větší stopy, než jsme si mysleli. Tatran tvrdě trestal každou chybu a byl jednoznačně lepší. Vysokou prohru musíme přijmout a vystavět naši hru opět trpělivě od základu. Děkujeme soupeři za utkání i za odvolané vyloučení na začátku třetí třetiny.