Ondřej Šarša, foto: Vojtěch Cigl | 06.01.2020

Pátá venkovní výhra! Chomutov rozhodl duel s Gullivers Brno ve třetí třetině

C H O M U T O V - Florbalisté Chomutova vykročili do nového roku pravou nohou. V sobotu 4. ledna se vydali do Brna, kde vyzvali ve večerním utkání domácí Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Rozuzlení přišlo až v posledních pěti minutách, kdy dvěma slepenými brankami odskočili do vedení, na které Gullivers nenašli odpověď ani při hře bez brankáře. Chomutov zvítězil v moravské metropoli a připsal si pátou venkovní výhru v sezóně.
19.kolo, sobota 4.1.2020, 18:30
Sokolo Brno I EMKOCase Gullivers
-
4:6 (2:3, 2:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 2. Černoch (Ulman), 8. Házy (Foret), 22. Ulman (Černoch), 39. Foret (Házy) - 2. Šafařovský (Grener), 3. Linc (Melíšek), 15. Štěrba (Melíšek), 45. Semerád (Šafařovský), 55. Šafařovský (Semerád), 56. Šafařovský (Grener).
Rozhodčí: Drápal, Pospíšil. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: é:0. Diváci: 65. Střely na branku: 19:33. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:6.
Sokolo Brno I EMKOCase Gullivers: Chrást - Šmíd, Házy, Bouška "C", Nechvátal, Žůrek, Černoch, Zbořil, Kvapil, Ulman, Vrtěl, Videman, Riger, Dvořák, Potlak, Foret
Florbal Chomutov: Šantora - Šarša "C", Kellermann E., Semerád, Grener, Hlaváček, Müller, Linc, Melíšek, Štěrba, Holovej, Šafařovský, Novotný, Halej, Bernas, Kučera, Salaďák

Sestřih utkání

Komentář trenéra Vítězslava Cardy (Sokol Brno I EMKOCase Gullivers): "Dnes celkem vyrovnané utkání, které se rozhodlo v půlce třetí třetiny, kde nám už docházely síly."

Komentář trenéra Martina Bociana (HEROS Florbal Chomutov): "Dlouho vyrovnané utkání, ve kterém domácí hráli velmi dobře a nás trápila koncovka. Rozhodl tlak v posledních deseti minutách, ze kterého jsme vytěžili čtyři branky, i když jen tři oficiální. Díky soupeři a pořadatelům za utkání a oběma našim fanouškům za podporu."