Oficiální web florbalového klubu Chomutov
26.10.2015 | Redakce

Vstupenky mizí, přípravy vrcholí! Slavnostní představení nového loga se nezadržitelně blíží!

Vstupenky mizí, přípravy vrcholí! Slavnostní představení nového loga se nezadržitelně blíží!
C H O M U T O V - Už jen necelé dva dny zbývají do začátku slavnostního večera. Florbal Chomutov ve středu představí své nové logo a dresy a odstartuje tak svoji novodobou éru. Přípravy v klubu vrcholí, předprodej vstupenek se blíží do svého závěru. Lístků je stále dostatek, a proto, pokud ho ještě nemáte, určitě neváhejte!

Předprodej prodloužen do úterý!

Klub prodlužuje předprodej vstupenek až do úterní 17 hodiny. Vstupenky pro veřejnost jsou stále k dispozici na recepci Městské sportovní haly. Pro členy klubu u šéftrenéra oddílu.

Klub dále připomíná, že v den utkání, tj. ve středu, bude jednotná cena vstupenek 40 Kč! Pokladna bude otevřena hodinu před začátkem slavnostního programu. Ve středu tedy od 15:30.

V úterý v Chomutovském deníku

Také se už nemůžete dočkat? Rádi byste alespoň trochu nahlédli pod pokličku? Že to nevydržíte až do středečního odpoledne? Tak právě pro vás Florbal Chomutov připravil malou ochutnávku. Exkluzivně pro Chomutovský deník klub odhalil tmavou sadu nových dresů! V úterý na titulní straně Deníku. To nejdůležitější, a sice zbrusu nové logo, jsme si samozřejmě nechali jako překvapení na středeční slavnostní večer. Stejně tak zde představíme druhou sadu dresů, ve kterých nastoupíme proti Strakonicím.

Takže vzkaz pro nedočkavce? V úterý kupujte Deník!

Děkujeme Pirátům!

Pozvánku na středeční slavnostní akci jste mimo jiné mohli zaznamenat také během nedělního utkání Pirátů Chomutov. Děkujeme tímto Pirátům Chomutov za dlouhodobou spolupráci a sportovním poli v našem městě.

Florbal zpět v rádiích

Florbal Chomutov obnovil spolupráci, která již perfektně fungovala v letošním play off mužů. Od úterka tak opět budete moci z éteru rádií Blaník, Hitrádia a Fajnrádia slýchat pozvánky na naše domácí utkání. Děkujeme také těmto mediálním partnerům!

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři