Oficiální web florbalového klubu Chomutov
28.01.2020 | Redakce, foto: Florbal MB

Superliga a krajské derby už za pár dní! Zajisti si vstupenky s předstihem!

Superliga a krajské derby už za pár dní! Zajisti si vstupenky s předstihem!
C H O M U T O V - Už za necelé dva týdny nás čeká velký florbalový svátek. Na palubovce Městské sportovní haly v Chomutově se ve výjezdním utkání Superligy proti sobě postaví celky Technology Florbal Mladá Boleslav a Black Angels. Tomuto duelu bude předcházet prvoligové krajské derby mezi HEROS Florbal Chomutov a Florbal Ústí nad Labem. Očekáváme velký zájem diváků, a proto nabízíme možnost zajistit si vstupenku na tento atraktivní dvojzápas v předprodeji.

Startuje předprodej vstupenek!

Florbal Chomutov očekává nejen o krajské derby, ale samozřejmě také o superligový duel velký zájem, proto nabízí možnost zajistit si vstupenky s předstihem a ulevit tak pokladnám v samotný den zápasů. Předprodej v Městské sportovní hale startuje ve středu 29. ledna a skončí v pátek 7. února. Vstupenky zde můžete zakoupit každé všední odpoledne mezi 16 – 18 hodinou. Cena vstupenky zakoupené v předprodeji je 80 Kč a platí na oba zápasy.

Členové klubu, fanklub a školy zdarma!

Jak je v Chomutově již tradičně zvykem, mají na všechna domácí utkání volný vstup členové klubu Florbal Chomutov i členové fanklubu. Stejně tak tomu bude i v případě tohoto atraktivního dvojzápasu! Jedinečná příležitost vidět špičkový florbal zcela zdarma! Organizace u vstupu bude stejná, jako v běžném ligovém utkání našeho klubu. Bude tedy připraven jmenný seznam všech členů klubu i fanklubu, kde stačí nahlásit své jméno. Vstupenku nebudete potřebovat.

Florbal Chomutov také pravidelně rozdává volné vstupenky všem školákům. Nejinak tomu bude i v sobotu 8. února. Školy obdržely opět nabídku na odběr volných vstupenek pro své žáky i zaměstnance v libovolném počtu a věříme, že i navzdory jarním prázdninám přivítáme v ochozech početný zástup chomutovských školáků.

Do předprodeje klub uvolní 400 vstupenek

Po zkušenostech z předchozích zápasů, jako byl například mezinárodní dvojzápas proti Kanadě v roce 2018, uvolňuje klub do předprodeje už v první vlně 400 vstupenek. Dalších 150 je k dispozici pro partnerské školy a dalších 150 vstupenek poputuje pro fanoušky Ústí nad Labem, Mladé Boleslavi a Black Angels. Podle výsledků předprodeje vstupenek, tedy až pouhý den před zápasem, se pořadatel rozhodne, jaké množství vstupenek uvolní do prodeje v samotný den utkání. Připomínáme, že kapacita Městské sportovní haly v Chomutově je zhruba 700 míst k sezení, celkem i se stáním zhruba jeden tisíc diváků. Rozhodně tedy doporučujeme nenechat nic náhodě a zajistit si vstupenky s předstihem.

Ceny vstupenek

V předprodeji 80 Kč, v den utkání 100 Kč.

Významní partneři

Generální partner mužů

Hlavní partneři