Oficiální web florbalového klubu Chomutov
1. LIGA MUŽŮ - 16. KOLO | Heros Florbal Chomutov vs. TJ Sokol Jaroměř | 7:4 | ONLINE | VIDEO
04.08.2019 | Ondřej Šarša , foto: V. Kapuš

Poprvé v přípravě doma! Chomutov přivítá v odvetě Liberec a Českou Lípu

Poprvé v přípravě doma! Chomutov přivítá v odvetě Liberec a Českou Lípu
C H O M U T O V - Chomutovští florbalisté mají za sebou víkendové soustředění v městské sportovní hale. Náročný program jim ale nekončí. Už zítra a pozítří se představí poprvé po letní přestávce na domácí nové palubovce v zápasech proti Liberci a České Lípě. Pondělí utkání začíná v 18:00, úterní o hodinu později. Vstupné je na oba duely zdarma.

CENNÝ SKALP V PŘÍPRAVĚ PROTI LIBERCI

V červnu se vydali florbalisté Chomutova na dvě přípravná venkovní utkání. V úterý 18. června nastoupili proti severočeskému Liberci, proti kterému si připsali cenný skalp. Utkání na ZŠ Dobišově skončilo výhrou Chomutova 6:4. V sestavě se objevili i junioři Dušek, Peksa, Švehla a Daniel Kellermann, pro které to byla premiéra v mužském "A" týmu.

Přípravné utkání - úterý 18. června
FBC Liberec - Florbal Chomutov 4:6 (1:1, 2:4, 1:1)
Branky a nahrávky: 1. Melíšek (J. Štěrba), 23. Andrle (Pecháček), 25. Melíšek, 28. Dušek, 34. J. Štěrba (E. Kellermann), 57. Grener (E. Kellermann).

Sestava Florbal Chomutov: Šantora (21. Vlček) - Šarša, E. Kellermann, Novotný, Peksa, Pecháček, Müller, D. Kellermann - J. Štěrba, Grener, Melíšek - Kopp, Šafařovský, Stibor - Andrle, Dušek, Giptner - Švehla

OMLAZENÁ SESTAVA PROTI ČESKÉ LÍPĚ

O devět dní později změřili síly florbalisté Chomutova s Českou Lípou. Ve výrazně omlazené sestavě dlouho drželi nadějný výsledek na druhý skalp. Kvalita českolipských se ukázala ve třetí třetině, kterou vyhráli čtyřbrankovým rozdílem a nedopustili si odvézt chomutovským druhou výhru v přípravě.

Přípravné utkání - čtvrtek 27. června
FBC Česká Lípa - Florbal Chomutov 9:4 (2:2, 2:1, 5:1)
Branky a nahrávky: 12. Šarša (Andrle), 15. Štěrba (Halej), 40. Halej (Štěrba), 44. Novotný (Melíšek).

Sestava Florbal Chomutov: Šantora (41. Štěpánek) - Šarša, D. Kellermann, Hlaváček, Marek, Peksa, Müller - Štěrba, Halej, Andrle - Soukup, Novotný, Melíšek - Holovej, Švehla, Dušek

DOMÁCÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI LIBERCI

DOMÁCÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI ČESKÉ LÍPĚ

Významní partneři

Generální partner mužů

Hlavní partneři