Oficiální web florbalového klubu Chomutov
MUŽI B: Florbal Jablonec vs. Florbal Chomutov 7:8 (ONLINE)
23.11.2018 | Ondřej Šarša, Foto: Vladimír Kapuš (www.fotokapus.cz)

Podkrušnohorské derby! V pátek se představí Chomutov na půdě Litvínova

Podkrušnohorské derby! V pátek se představí Chomutov na půdě Litvínova
C H O M U T O V - Druhé letošní derby se uskuteční v pátek 23. listopadu v Litvínově. Na úvod sezóny vyhrál Chomutov v prvním letošním derby na svojí palubovce 8:3. Litvínov je na úplném chvostu tabulky a bude chtít utnout černou sérii porážek, která činí už devět soutěžních kol. V minulé sezóně florbalisté Chomutova nedokázali vyhrát ve Sportovní hale Koldum. Jak dopadne 14. kolo mezi regionálními rivaly? Utkání začíná ve 20:00.

Ondřej Bejček v souboji
s Danielem Huličem

Podkrušnohorské derby

První kolo druhé nejvyšší ligy nabídlo hned Podkrušnohorské derby. Chomutov porazil SK Bivoj Litvínov 8:3 a vstoupil do nového ročníku úspěšně. Loňský soupeř playdown je na úplném chvostu tabulky a devět kol čeká na bodový přísun. Naposledy bodovali hráči Litvínova ve čtvrtém kole proti Petrovicím za výhru 8:7 v prodloužení. Nejvíce kanadských bodů má na kontě hrající trenér Daniel Hulič (8+17), který nevynechal ani jedno soutěžní utkání. Stejný počet vstřelených branek má obránce Michal Skuhrovec.
Bivojové si drží svojí domácí neporazitelnost proti chomutovským florbalistům. Z pěti vzájemných zápasů v minulé sezóně pokaždé dokázali litvínovští vyhrát.

Premiéra Milana Stránského

V minulém týdnu se přesunul brankář Milan Stránský z Litvínova do Chomutova. Poprvé po změně působiště se představí v chomutovském dresu. Premiéru si odbyde dnes v Podkrušnohorském derby proti bývalým spoluhráčům. Záda mu bude krýt Lukáš Ščurko.

Generální partneři

Hlavní partneři