Oficiální web florbalového klubu Chomutov
24.02.2022 | Redakce KS, foto: Vladimír Kapuš

PREGAME: Čtvrtfinále je tady!

PREGAME: Čtvrtfinále je tady!
Ve výběru soupeřů si nás pro čtvrtfinále vybrali Buldoci z Brna. V této sezoně máme s Bulldogs vyrovnanou bilanci. V domácím utkání jsme zvítězili 6:5 po samostatných nájezdech, ve venkovní odvetě se radovalo Brno z výhry 8:7 po prodloužení. Ve vzájemných zápasech se letos bodově nejvíce dařilo Táďovi Melíškovi, který v obou utkáních zapsal shodnou bilanci dvou branek a dvou asistencí.

Bulldogs Brno je jedním z nejstarších klubů u nás! Od roku 1995 až do roku 2019 se jednalo o pravidelného účastníka florbalové Superligy! Největším úspěchem klubu je dvojnásobná účast v semifinále a následné 4. místo v Superlize. Buldoci jsou také čtyřnásobným finalistou českého poháru. Mezi nejznámější hráče, kteří oblékli dres Bulldogs Brno, patří dlouholetí reprezentanti Aleš Jakůbek a Tom Ondrušek.

V letošní prvoligové sezoně zakončilo Brno základní část na 3.místě s bilancí 59 bodů za 20 výher a 6 proher. Jihomoravané se mohou pyšnit pozitivním skóre 172:115. Největší hvězdou týmu je pointmaker Adam Konečný, který v základní části zaznamenal 55 bodů. Stal se zároveň i nejlepším střelcem týmu (29 branek) a nahrávačem (26 asistencí). Brankařskou jedničkou je Jakub Haltmar. Brno má ve svém kádru i několik hráčů, které mají zkušenosti s nejvyšší soutěží!

Buldoci se pyšní výbornou aktuální formou. V posledních 6 zápasech i přes těžký los nenašli jediného přemožitele. Výsledky a výkony ze základní části se v sobotu mažou! Nyní nastává nová soutěž - PLAY OFF! Podaří se FLORBALU CHOMUTOV porazit silné Brno a přejít do semifinále? To nám napoví již následující víkend a dva zápasy na palubovce ve sportovní hale Vodova.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři