Oficiální web florbalového klubu Chomutov
20.08.2019 | Ondřej Šarša , foto: Roman Dušek

Junioři se chystají na Florbal Teplice. Porazí ve středu další tým z Divize?

Junioři se chystají na Florbal Teplice. Porazí ve středu další tým z Divize?
C H O M U T O V - Po vítězství nad mužským týmem kadaňských Katů se junioři Chomutova chystají na další divizní tým. Druhou prověrkou pro chomutovské mladíky před začátkem KB ligy, která startuje v polovině září, bude "A" tým Florbalu Teplic. S tímto celkem se bude i od nové sezóny potkávat naše mužská rezerva. V rámci herní přípravy se vůbec poprvé představí na domácí palubovce. Utkání začíná v městské sportovní hale od 18:00 a vstupné je zdarma.

Představení soupeře - Florbal Teplice

Florbalový klub v Teplicích vznikl v roce 2009 pod názvem FBC Teplice, a od sezóny 2010/2011 vstoupil do soutěží pořádaných florbalovou unií ČFbU, všemi mládežnickými kategoriemi. V roce 2016 došlo ke změnám ve vedení klubu i k přejmenování na FLORBAL Teplice. Klubovými barvami jsou modrá a žlutá.

Florbalisté Teplice jsou pravidelným účastníkem Divize. V posledních dvou sezónách se umístili na třetím místě, těsně pod hranicí možnosti zabojovat o Národní ligu. Nejproduktivnějším hráčem loňského ročníku byl Martin Pechatý. Během dvaadvacet utkání nasbíral 58 kanadských bodů za 33 branek a 25 přesných přihrávek. Druhým nejaktivnějším byl David Gebhardt s 45 kanadskými body. Útočník lázeňského města v minulosti působil v chomutovském klubu.

Přátelské utkání juniorů

středa 21. srpna
Florbal Chomutov - Florbal Teplice 18:00
Městská sportovní hala Chomutov

Vstupné je zdarma.

Významní partneři

Hlavní partneři