Oficiální web florbalového klubu Chomutov
08.03.2024 | Redakce

Je to tady! Play off znovu v Chomutově, užijte si trojitou dávku florbalu!

Je to tady! Play off znovu v Chomutově, užijte si trojitou dávku florbalu!
C H O M U T O V - Florbalisté DDQ Florbal Chomutov si po roční odmlce opět užijí domácí zápas play off. A to nejen jeden. Po dlouhé době čekají na Severočechy hned dva duely, z Brna si totiž přivezli minulý víkend stav 1:1. V sobotu navíc startuje také osmifinále 1.ligy žen a skvělé chomutovské publikum se tak může během víkendu těšit hned na trojitou dávku florbalu!

A tým pokračuje v sérii proti Bulldogs Brno

Muži doslova urvali v Brně proti druhému celku základní části jedno vítězství a do Chomutova se přesouvá série za nerozhodného stavu. Očekává se opět tvrdá bitva o každý centimetr hřiště. Domácí hráči budou chtít sérii ukončit už na domácí palubovce a k tomu jim jistě pomůže tradičně skvělé publikum. „Diváci jsou u nás dlouhodobě skvělí. Loni jsme měli jednu z nejvyšších návštěvností, přestože jsme hráli o záchranu, letos se těšíme návštěvnosti úplně nejvyšší. Jsem rád, že jim za odměnu můžeme letos dát play off a uděláme vše, abychom oba domácí duely vyhráli," slibuje hlavní trenér Martin Bocian.

Ženy v osmifinále proti Ústí

Ženský tým Florbal Chomutov obsadil po základní části druhou příčku a byl tak nasazen přímo do osmifinále, kde si musel počkat na silnějšího z dvojice Sparta Praha - Ústí nad Labem. Sérii nakonec lépe zvládly hráčky ze severu a rozhodly, že na Chomutov čeká krajské derby. Série hraná na dvě vítězná utkání startuje v sobotu na palubovce Městské sportovní haly, v neděli večer pokračuje v Ústí. Případný třetí zápas by se uskutečnil opět v Chomutově v následujícím týdnu.

Program víkendu

Sobota

14:00 Florbal Chomutov - Florbal Ústí (osmifinále 1.ligy žen, 1.zápas)

17:00 DDQ Florbal Chomutov - Bulldogs Brno (čtvrtfinále 1. ligy mužů, 3. zápas)

Neděle

16:00 DDQ Florbal Chomutov - Bulldogs Brno (čtvrtfinále 1. ligy mužů, 4. zápas)

Vstupné

Na utkání první ligy mužů zůstává vstupné stejné, jako v základní části, tedy 70 Kč.

Pro utkání play off 1. ligy žen stanovil klub vstupné 50 Kč.

Výjimkou je dvojzápas v sobotu 9.3., na který platí jednotné vstupné 70 Kč. Pokladny v Městské sportovní hale budou otevřeny od 13:00. Dorazte hned po obědě a dopřejte si dva skvělé duely.

Na všechny zápasy play off mužů i žen platí i nadále volný vstup pro držitele permanentních vstupenek, členských karet i volné vstupenky rozdané do škol či okolních florbalových klubů.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři