Oficiální web florbalového klubu Chomutov
14.09.2019 | Ondřej Šarša, foto: Roman Dušek

Florbalisté Chomutova poprvé odjíždí na venkovní utkání. Porazí Bulldogs Brno?

Florbalisté Chomutova poprvé odjíždí na venkovní utkání. Porazí Bulldogs Brno?
C H O M U T O V - Po dvou domácích utkáních vyráží florbalisté Chomutova do Brna, kde vyzvou exsuperligové Bulldogs. Oba týmy se v minulosti nikdy nesetkali ve stejné soutěži. Jediné vzájemné klání na letošním turnaji Czech Open skončilo remízou. Po sestupu z nejvyšší ligy brněnští buldoci prohráli na úvod nové sezóny na půdě Kladna. Vyhraje Chomutov i první venkovní utkání? Zápas druhého kola začíná v neděli od 17:00.

Exsuperligové Bulldogs Brno

Posledních dvacet čtyři sezón strávili brněnští buldoci v nejvyšší české lize. Nejlepší umístění zažili v roce 2004, 2015 a 2016, kdy skončili na “bramborovém” místě. V minulé sezóně skončili po základní části na 13. místě a poslední šanci zůstat v Superlize nevyužili v barážové sérii proti městskému rivalovi FBŠ Hummel Hattrick Brno. Pro buldoky to bude zcela nová role se pokusit o návrat. První utkání v 1. lize můžu nestačili na výrazně posilněné Kanonýry Kladna. Proti Chomutovu se pokusí získat premiérové body na domácí půdě.

Soupiska Bulldogs Brno pro sezónu 2019/2010:
Brankáři: Bartek Kryštof, Turiak Rudolf, Bartoň Michal
Hráči: Žižka Josef, Surkoš Matěj, Galuzska Jan, Konečný Adam, Lorenc Ondřej, Vojtíšek Jan, Marek Jakub, Michálek Lukáš, Punčochář Lukáš, Černohous Jiří, Kladivo Miroslav, Novotný Jan, Mráz Lukáš, Grlický Martin, Pešák Michal, Koláčný Petr, Černovický Jan, Němec Matyáš, Kadavý Tomáš, Bajnar Zdeněk, Fajt Martin, Sláma Dominik, Žák Martin, Pešek Tomáš, Laus Jakub, Valachovič Michal, Skalník Jakub, Brucháček Rudolf
Hlavní trenér: Kyzlink David

V prvním kole se Bulldogs představili na Kladně
FOTO: Kanonýři Kladno

1. liga mužů - 2. kolo

Významní partneři

Generální partner mužů

Hlavní partneři