Oficiální web florbalového klubu Chomutov
MUŽI B: Florbal Jablonec vs. Florbal Chomutov 7:8 (ONLINE)
05.10.2018 | Lenka Láryšová, foto: Vladimír Kapuš (www.fotokapus.cz)

Do Chomutova míří Petrovice, přidají muži další domácí výhru do své sbírky?

Do Chomutova míří Petrovice, přidají muži další domácí výhru do své sbírky?
1. liga mužů pokračuje i během tohoto víkendu a ani chomutovští muži nebudou zahálet. Poprvé v této sezóně na své palubovce přivítají Z.F.F. AMQ Petrovice, které jsou týmem, s nímž Chomutovští mají z předešlé sezóny vyrovnané skóre. Oba týmy zvítězily na své domácí půdě, přičemž prvně doma zvítězil Florbal Chomutov – 8:4, ale pak si svou domácí výhru 4:7 vybojovaly Petrovice.

Z.F.F. AMQ Petrovice

Petrovičtí hráči s krokodýlem na klubovém znaku nastupují v 1. lize již druhým rokem. Vloni to byla jejich první sezóna a nevedli si vůbec špatně. V základní části si vybojovali krásné 8. místo, díky kterému pokračovali do play-off. Ve čtvrtfinále play-off Petrovice bojovaly proti Florbalu Pegres Havířov, kterému nesebraly ani jediný zápas, čímž jejich stezka postupu skončila. Petrovický celek během sezóny nasbíral dvanáct dvouminutových trestů a disponoval vysokou úspěšností v oslabeních (72 %).

Nejproduktivnějším útočníkem byl Petr Skácel, který za 26 zápasů nasbíral 69 kanadských bodů, přičemž mu na záda dýchal Roman Oborák, který za 29 zápasů nasbíral jen o pět bodů méně.

Generální partneři

Hlavní partneři