Oficiální web florbalového klubu Chomutov
CE SOUTĚŽ JUNIORŮ - 4. KOLO | Florbal Chomutov vs. FAT PIPE Start98 Kunratice | 14:00 | ONLINE
28.12.2010 | Redakce

Chomutov hlásí další posilu! Z Litvínova přichází mladý útočník Milan Zelenka

Chomutov hlásí další posilu! Z Litvínova přichází mladý útočník Milan Zelenka
C H O M U T O V - Svátky jsou za námi a za pár dní se znovu rozběhnou florbalové soutěže. Hráči Chomutova budou ve 2.lize bojovat o lepší umístění, než je současná 9.příčka. Pomoci by jim v tom měla také nová posila Milan Zelenka, dvacetiletý útočník, který přichází na hostování do konce sezóny z Litvínova. Již před pár týdny posílil tým obránce Bedřich Mojžíš ze Žatce. Zda bude tento výčet posil konečný se rozhodne do pátku 31.12., kdy končí přestupní období.

Milan Zelenka


PROFIL HRÁČE

Narozen: 24.3.1990
Pozice: útočník
Držení hole: pravé

Dvacetiletý útočník, kterého letos v létě zkoušela pražská Sparta, prichází z prvoligového Litvínova na hostování do konce sezóny. V uplynulém ročníku si vyzkoušel nejvyšší juniorskou soutěž, ve které patřil k hlavním tahounům Bivoje. V právě probíhající sezóně však nedostával tolik prostoru na hřišti, navíc ho před koncem roku trápilo zranění kotníku. Nyní přichází do Chomutova, aby našel novou motivaci a pomohl k dobrým výsledkům ve 2.lize. „Milan je výborný hráč, ochotný makat pro tým. Věřím, že naše spolupráce bude fungovat,“ říká trenér FbC 98 Martin Bocian.

Bedřich Mojžíš


PROFIL HRÁČE

Narozen: 11.7.1985
Pozice: obránce
Držení hole: levé

Pětadvacetiletý obránce Bedřich Mojžíš přišel na začátku prosince ze Žatce, kde v úvodu sezóny hájil barvy Jazzmanů. Předtím několik let působil v celku USK Ústí nad Labem, v jehož dresu nastupoval pravidelně ve 2.lize mužů. V Chomutově stihl odehrát poslední dva zápasy před Vánoční přestávkou a ukázal se ve vynikajícím světle. „Máme celkově velmi mladý tým, o obraně to platí dvojnásob. Mojža do ní vnáší trochu klidu a jistoty. Myslím, že jeho pozice v týmu ještě poroste.“

Oba hráče uvidíme již 16.ledna, kdy Chomutov nastoupí od 17:45 ve Spořicích proti Kadani.

Významní partneři

Hlavní partneři