Oficiální web florbalového klubu Chomutov
CE LIGA JUNIORŮ - 24. KOLO | FB Hurrican Karlovy Vary vs. Florbal Chomutov | 5:6 p. | ONLINE
01.09.2019 | Ondřej Šarša

Florbalisté Chomutova obsadili na turnaji v Kutné Hoře druhé místo

Florbalisté Chomutova obsadili na turnaji v Kutné Hoře druhé místo
C H O M U T O V - Poslední víkend strávili florbalisté Chomutova v Kutné Hoře, kde odehráli přípravný turnaj. Po dvou vítězstvích v základní skupině nad Prague Tigers a FbC Hradec Králové postoupili přímo do nedělního finále. V něm se střetli s Florbalem Primátor Náchod, který v loňské sezóně působil v 1. lize mužů. Nováček Národní ligy pro následující sezónu překazil Chomutovským obhájit prvenství.

Turnaj v Kutné Hoře

Třináct hráčů a dva brankáře měl k dispozici na turnaji v Kutné Hoře asistent trenéra Martin Hýsek. V sobotních dvou duelech slavil společně s týmem dvě vítězství. Po výhře nad Prague Tigers si florbalisté Chomutova poradili i v odpoledním utkáním s FbC Hradec Králové.
Nedělní finále turnaje v Kutné Hoře začalo v pravé poledne. Obhajobu poháru Chomutovským překazil Florbal Primátor Náchod, který vyhrál ve finále 8:3. Z historického města se vrací Chomutov se stříbrnými medailemi.

Základní skupina B

Florbal Chomutov - Prague Tigers 11:7
Florbal Chomutov - FbC Hradec Králové 16:8

Finále turnaje

Florbal Chomutov - Florbal Primátor Náchod 3:8

Sestava Florbal Chomutov: Šantora, Štěpánek - Šarša, Kellermann, Novotný, Hlaváček, Štěrba, Bernas, Pastor, Melíšek, Šafařovský, Kučera, Andrle, Giptner, Müller

Významní partneři

Generální partner mužů

Hlavní partneři