Oficiální web florbalového klubu Chomutov
POHÁR ČESKÉHO FLORBALU MUŽŮ - 1. utkání | DDQ Florbal Chomutov vs. FbŠ Bohemians | 4:6 | ONLINE
David Matula, foto: V. Kapuš | 27.09.2019

Postup do osmifinále! Ženy v prodloužení zlomily pohárové utkání

Postup do osmifinále! Ženy v prodloužení zlomily pohárové utkání
C H O M U T O V - Ve druhém kole Poháru Českého florbalu zajížděl tým žen na Kladno, kde se o postup do osmifinále střetl s TJ Sokol Nové Strašecí. Utkání hrané oboustranně ve vysokém tempu nabídlo celou řadu zajímavých momentů, šancí a gólů. Ačkoliv domácí tým dvakrát v zápase vedl, vždy našly Chomutovanky odpověď a v prodloužení rozhodla o jejich postupu pohotovou dorážkou Viktorie Schoberová. Hráčkami utkání byly vyhlášeny - Tučková - Schoberová.
- POH2 st 25.9.19:30
TJ Sokol Nové Strašecí
-
Florbal Chomutov
3:4p(1:1, 2:1, 0:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 14. Jandová L. (Jandová E.), 16. Šteklová (Šachorová), 30. Schumannová (Tučková) - 4. Chodurová (Čiháková), 26. Čiháková (Šidlochová), 43. Schoberová (Chodurová), 46. Schoberová (Čiháková).
Rozhodčí: Kozlík, Přibyl. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 0:1,2:1,2:2,3:2,3:4.
TJ Sokol Nové Strašecí: Lisá (Siskosová) - Kleknerová, Tučková, Jandová E., Matějková, Šteklová, Koulová, Schumannová, Jandová L., Monhartová, Pazderáková, Šarochová, Mochanová.
Florbal Chomutov: Blahníková - Chodurová (C), Šidlochová, Kornalíková, Klímová, Reissová - Čiháková, Bímová, Schoberová - Suková B., Suková T., Ulčová - Hronová


Ohlasy k utkání

David Matula (Florbal Chomutov): "Ačkoliv jsme měli dobrý vstup do utkání, tak po našem vedoucím gólu převzal iniciativu soupeř a zaslouženě srovnal. Výborně chytající Anetka nás držela nad vodou a jen díky ní nám soupeř neodskočil do více jak jednobrankového vedení. Ve třetí třetině se holky semkly, začali jsme mít lepší pohyb a také v obraně jsme byli pevnější. Závěr utkání patřil Viky, která nejdřív srovnala a následně v prodloužení rozhodla o našem vítězství. Holkám bych rád poděkoval, že zápas odbojovaly a do poslední minuty se o výsledek rvaly. Těšíme se na další kolo poháru."Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři