Muži porazili Kralupy 13:6 a pokračují v Poháru

C H O M U T O V - Ve 3. kole Poháru České pojišťovny muži porazili Kadaň a v následujícím kole je čekali Kralupy nad Vltavou. Již v první třetině chomutovští muži ukázali, že si přijeli do Kralup pro výhru a v tlaku nepolevili ani při vysokém náskoku. Zápas ovládli a Kralupy porazili 13:6.
POH4, středa 26.9.2018, 19:00
Kralupy Wolves
-
6:13 (1:4, 1:4, 4:5)
Branky a nahrávky: 13. Kozel (Procházka), 37. Suk, 43. Řehák (Janouch), 44. Procházka (Kozel), 45. Janouch (Řehák), 53. Malík (Řehák) - 3. Soukup (Kučera), 6. E. Štěrba (Müller), 9. L. Fiala, 20. Novotný (E. Štěrba), 22. L. Fiala (Giptner), 24. Halej (Soukup), 28. Müller (J. Štěrba), 37. J. Štěrba (E. Štěrba), 49. Novotný (Müller), 52. Müller (E. Štěrba), 55. Bejček (L. Fiala), 58. Novotný (J. Štěrba), 59. J. Štěrba (Müller).
Rozhodčí: Kozlík, Hós. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:8, 5:8, 5:10, 6:10, 6:13.
Kralupy Wolves: Hoffmann - Kocián, Kozel, Burián, Manek, Malík, Procházka, Horský, Kučera, Suk, Řehák, Janouch, Štefl a Carvan.
Florbal Chomutov: Vlček - Klíma, Müller, Hlaváček, Kellermann, Mock, Novotný - Halej, Kučera, Soukup - Giptner, Bejček, L. Fiala - Šarša (C), E. Štěrba, J. Štěrba.

Zápas bez jediného chomutovského vyloučení

Muži do zápasu s kralupským celkem vstoupili již ve 3. minutě brankou, kterou vstřelil Ondřej Soukup a o dvě minuty později na něj navázal Erik Štěrba. Zápas se tedy od počátku vyvíjel ve prospěch chomutovských hráčů, kteří po dvaceti minutách hry vedli 4:1. Po zahájení druhé části Chomutovští navyšovali své vedení a stále svého soupeře tlačili do kouta. Až v poslední dvacetiminutovce se kralupští hráči dostali ke slovu, kdy začali nebezpečně výsledek dotahovat, ale hráči Florbalu Chomutov drželi otěže tohoto zápasu pevně a nedopustili žádné drama. Nejenomže muži zvítězili 13:6, ale dokonce zaznamenali první utkání bez jediného vyloučení.