David Matula, foto: V. Kapuš | 23.09.2019

Florbalistky po výborném výkonu přehrály Turnov vysoko 8:1

C H O M U T O V - Po porážce v Mladé Boleslavi, nastoupily ženy proti Turnovu a od prvních minut diktovaly tempo hry. Už v první minutě se gólově prosadila Schoberová, přičemž koncentrovaným výkonem po celý zápas postupně chomutovské hráčky navyšovaly své vedení až do stavu 8:0. Spolehlivě chytající Anet Blahníkovou překonala až v poslední minutě hostující Lucie Veselá. Nejlepšími hráčkami utkání byly vyhlášeny obě brankářky - Blahníková - Plačková.
2.kolo, neděle 22.9.2019, 16:00
-
TJ Turnov
8:1 (3:0, 2:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 1. Schoberová (Čiháková), 12. Ulčová (Reissová), 19. Chodurová (Čiháková), 26. Šidlochová, 34. Reissová (Schoberová), 53. Bímová (Ulčová), 56. Suková B. (Hronová), 57. Chodurová (Šidlochová) - 60. Veselá L. (Vlková).
Rozhodčí: Vacín, Chleborád. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 22:9. Průběh utkání: 8:0, 8:1.
Florbal Chomutov: Blahníková - Chodurová (C), Šidlochová, Kornalíková, Klímová - Čiháková, Bímová, Schoberová - Reissová, Oličová, Ulčová - Suková B., Hronová
TJ Turnov: Plačková - Klementová, Fišerová, Brabcová L., Vacíková, Veselá Š., Bittnerová, Bajerová, Vlková, Exnarová, Veselá L (C).

Jakub Novák (Florbal Chomutov): "Jsem na celý tým hrdý. Semkl se a hrál skvěle! Plnili jsme všechny pokyny a na výsledku to bylo znát. Kosmetické chyby doladíme a budeme lepší. Šťastnou cestu Turnovu a díky za zápas."
Radim Kolomazník (TJ Turnov): "Chomutov byl dnes v rozhodujících momentech lepší, trestal naše školácké chyby efektivně. Děkuji soupeři za utkání."