Redakce | 04.10.2021

Duel s Letkou úspěšně otočen v náš prospěch

O S T R A V A - Šesté kolo 1. ligy mužů zaválo DDQ Florbal Chomutov až do Ostravy na souboj s FBC Letka. Dlouhá cesta se zřejmě na chomutovském výběru podepsala, neboť vstup do utkání vyšel lépe domácím. Ve druhé třetině Chomutov otočil průběh utkání a svému soupeři odskočil. Nastavené tempo držela družina Martina Bociana i ve třetí části, kdy své skóre navyšovala a naopak soupeře moc ke střelám nepouštěla. Konečný výsledek jsou tři body a prodloužení vítězné série.
6.kolo, neděle 3.10.2021, 15:00
FBC Letka Toman Finance Group
-
4:9 (3:1, 0:4, 1:4)
Branky a nahrávky: 6. Hanzlík (Zach), 13. Hranický (Blana), 17. Hanzlík (Zach), 42. Hranický (Blana) - 16. Šarša (Novotný), 19. Linc (Štěrba), 25. Štěrba (Linc), 29. D. Kellermann (Klement), 31. Linc, 36. Novotný (Šarša), 55. Novotný (Štěrba), 57. Schneider, 60. Novotný (Štěrba).
Rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:3. V oslabení: 0:2. Diváci: 34. Střely na branku: 28:40. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:6, 4:6, 4:9.
FBC Letka Toman Finance Group: Hrabáček - Blana, Smrčka, Hanzlík, Hranický, Čech, Kopp, Ondruch, Vojáček, Zach, Šincl, West, Holuscha, Krupa, Jurdzin, Radošovský a Šrámek.
Florbal Chomutov: Frühbauer - Šarša (c), E. Kellermann, Skuhrovec, D. Kellermann, Pecháček, Grener - Štěrba, Linc, Novotný - Schneider, Klement, Melíšek - Halej, Bernas, Brush.