Redakce | 08.11.2021

Drama! Chomutov po dramatickém utkání zkrotil budějovické Štíry

C H O M U T O V - Chomutov doslova vtrhl do utkání, když hned od první minuty šel do vedení. První polovina zápasu se domácímu celku velice vydařila. Svému soupeři odskočil na rozdíl pěti branek a vše vypadalo, že si dokráčí pro jednoznačné vítězství, ale pak začali Štíři z Českých Budějovic ukazovat svou sílu a z utkání udělat pořádné drama. Pět minut před koncem zbyla z náskoku DDQ Florbal Chomutov jediná rozdílová branka, kterou domácí už uhlídali, čímž prodloužili svou vítěznou sérii na čtyři utkání.
12.kolo, neděle 7.11.2021, 16:00
-
FBC Štíři České Budějovice
8:7 (4:0, 4:4, 0:3)
Branky a nahrávky: 1. Halej (Meyer), 8. Štěrba (Linc), 17. Novotný (Linc), 18. Novotný (Šarša), 32. Šarša (Novotný), 34. Linc (Štěrba), 37. Linc (E. Kellermann), 39. Halej - 24. Drobiš (Hanák), 35. Hanák (Drobiš), 36. Froněk (Matějček), 39. Sirotek (Šimek), 44. Brožek (Froněk), 45. Slepička (Ernst), 45. Králík (Hanák).
Rozhodčí: Bališ a Varga. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 178. Střely na branku: 36:29. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1, 6:3, 7:3, 7:4, 8:4, 8:7.
Florbal Chomutov: Frühbauer - Šarša (C), E. Kellermann, Nekuda, Klement, D. Kellermann, Meyer - Štěrba, Linc, Novotný - Schneider, Dušek, Melíšek - Halej, Bernas, Tyler.
FBC Štíři České Budějovice: Macek (od 40. Ernst) - Králík, Kudláček, Valdauf, Froněk, Holý, Žáček, Sirotek, Matějček, Drobiš, Brožek, Hanák, Veselý, Slepička, Šimek a Strouhal.