Redakce | 11.12.2021

Chomutov sestřelil moravskoslezskou Letku sedmi přesnými trefami

C H O M U T O V - DDQ Florbal Chomutov si v osmnáctém kole pořádně zastřílel a odnesla to FBC Letka Toman Finance Group. Skóre utkání otevřel v šesté minutě Tadeáš Melíšek. Do první sirény domácí přidali další tři přesné trefy. Většinou kritickou druhou třetinu zvládla tentokrát družina Martina Bociana bez obdržené branky. Už se zdálo, že Martin Frühbauer udrží první čisté konto sezóny, ale necelých deset minut před koncem ho o něj připravil jedinou přesnou střelou hostů Vojáček. V poslední minutě zkompletoval svůj čtvrtý hattrick sezóny, a upravil tak skóre na konečných 7:1, Tadeáš Melíšek.
18.kolo, sobota 11.12.2021, 16:00
-
FBC Letka Toman Finance Group
7:1 (4:0, 0:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 6. Melíšek (Šafařovský), 10. Šarša (Štěrba), 12. Šarša (Štěrba), 17. Linc (Štěrba), 42. Melíšek (E. Kellermann), 55. Linc (Šarša), 60. Melíšek - 50. Vojáček (Smrčka).
Rozhodčí: Václav John a Lukáš Starý. Vyloučení: 1:1 + Gajda OS. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 169. Střely na branku: 25:23. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 7:1.
Florbal Chomutov: Frühbauer - Šarša (c), D. Kellerman, Novotný, E. Kellermann, Klement, Meyer - Štěrba, Linc, Halej - Bernas, Šafařovský, Melíšek - Schneider, Jeníček, Dušek - Manas
FBC Letka Toman Finance Group: Fučík - Smrčka, Čech, Zach, Holuscha, Hanzlík, Hranický, Kahánek, Vojáček, West, Krupa, Kuběna, Šrámek.