8.kolo, sobota 19.11.2011,
1.FBK Campus Jablonec nad Nisou
-
9:6 (0:3, 4:3, 5:0)
Branky a nahrávky: 32. Jelínek (Král), 32. Drnec (Sekyra), 34. Strýček (Jelínek), 40. Pospíšil (Jelínek), 45. Jelínek (Král), 50. Jelínek, 53. Pospíšil (Sekyra), 54. Drnec (Hašek), 59. Sekyra (Drnec) - 11. Dvořák (Dudek), 17. Morava (Novotný), 18. Dvořák (Novotný), 34. Pačmag, 39. Bendl, 40. Dvořák.
Rozhodčí: Novák, Škaloud. Vyloučení: 2:3. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 46:24. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6, 9:6.
1.FBK Campus Jablonec nad Nisou: Bárta - Schlindenbuch, Čeřovský, Pospíšil, Hašek, Drnec, Škodný, Čurda, O.Kujan, M.Kujan, Jelínek, Strýček, Hadrbolec, Chlistovský, Jeník, Král, Sekyra
Florbal Chomutov: Burda - Pačmag, Kešner, Náther, Novotný - Morava, Fokt, Kämpf - Nepovím, Dudek, Dvořák - Bendl, Nový (C)

Radko Hašek (Jablonec n.N.): 1. třetina totální kolaps a podcenění, od druhé třetiny jsme si začali vytvářet šance a třetí třetina byl výkon, který tento tým umí. Dnes opět rozhodlo srdce, jak rád zduraznuji a podekování patří všem hráčům, nechali na hristi vsechno.

Martin Bocian (Chomutov): Povedl se nám vstup do utkání a 30 minut jsme předváděli dobrý výkon. Pak už nás soupeř kvalitou přehrál, přesto hodnotím náš výkon jako slušný.