Redakce | 25.09.2011

Chomutov proti Kadani dotáhl ztrátu pěti gólů, přesto nakonec odchází poražen

C H O M U T O V - V neděli 25. září odstartoval nový ročník 2.ligy mužů a Chomutov již tradičně přivítal na domácí půdě rivala z Kadaně. Derby tentokrát nebylo tak emotivní, jako v minulosti a místy se hrál celkem rychlý florbal se šancemi na obou stranách. Domácí vstoupili do zápasu levou nohou, když prohrávali v polovině zápasu již 0:5, poté ale svoji aktivní hrou dokázali vyrovnat na 6:6. Přesto nakonec inkasovali smolný gól tři minuty před koncem, který rozhodl o tom, že výhru si připíše tým z Kadaně.
1.kolo, neděle 25.9.2011,
-
FBC DDM Kati Kadaň
6:8 (0:2, 4:4, 2:2)
Branky a nahrávky: 34. Bendl (Dvořák), 36. Mimra (Dudek), 36. Morava (Kämpf), 40. Morava (Fokt), 41. Morava (Fokt), 46. Novotný - 17. Muchna (Zelinka), 18. Odlas M. (Budák), 26. Procházka (Solar J.), 32. Procházka (Muchna), 33. Faldus (Solar J.), 40. Odlas M. (Herout), 58. Procházka (Odlas M.), 60. Plomer (Herout).
Rozhodčí: Šrot, Kalanin. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 105. Střely na branku: 26:22. Průběh utkání: 0:5, 3:5, 3:6, 6:6, 6:8.
Florbal Chomutov: Burda (33. Vlček) - Silovský, Novotný, Dudek, Maštalířský - Morava, Fokt, Kämpf - Borovička, Mimra, Nový (C) - Nepovím, Dvořák, Bendl
FBC DDM Kati Kadaň: Papoušek - Chládek (C), Solar J., Herout, Zelinka, Faldus, Šíma M., Plomer, Procházka, Náther, Muchna, Odlas M., Pinc, Budák

Martin Bocian (Chomutov): Začátek zápasu jsme zaspali. První polovina nebyla podle našich představ. Když jsme přidali na aktivitě, výsledek se dostavil. Za morálku za stavu 0:5 musím týmu poděkovat. Zápas rozhodl pro nás velmi smolný gól tři minuty před koncem.

Petr Hybner (Kadaň) Typické derby kde nám v polovině zápasu došly síly. Jelikož jsme začali před týdnem přípravu a tvoříme nový mančaft, celkově se dát říci, že vyhrál šťastnější.