Redakce | 06.11.2010

Čekání na první vítězství skončilo! Chomutov na domácí půdě přetlačil Sokolov a má tři body

C H O M U T O V - Šest zápasů v řadě bez plného bodového zisku. S takovou bilancí nastupovali florbalisté FbC 98 Chomutov do domácího utkání druhé ligy mužů proti Sokolovu. Úkol zněl jasně: potvrdit zlepšující se výkony a konečně zvítězit. Do první třetiny nastoupili Chomutovští jako uragán a brzy vedli 3:0. V dalším průběhu se však hra vyrovnala a rázem nastalo drama. Hosté srovnávali ještě na 6:6, avšak deset minut před koncem rozhodl vítěznou trefou Michal Bendl o zisku tří bodů pro Chomutov.
5.kolo, sobota 6.11.2010, 15:30
-
Florbal Sokolov
7:6 (4:1, 1:3, 2:2)
Branky a nahrávky: 4. Morava (Nový), 9. Nový (Morava), 13. Maštalířský (Borovička), 20. Šveiger (Boháček), 34. F.Prášil (Holý), 47. Morava (Nový), 50. Bendl (Fokt) - 20. Abrhám (Mosler), 22. Zajíček (Batista), 31. Abrhám (Izakovič), 38. Potůček (Matějka), 48. Batista (Zajíček), 50. Izakovič (Mosler).
Rozhodčí: Šrot, Kalanin. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Střely na branku: 39:34. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:6, 7:6.
Florbal Chomutov: Burda (48. Vlček) - Pačmag, Holý, Maštalířský, Machovec, Silovský, Novotný - F.Prášil, Fokt, Bendl - Borovička, Morava, Nový (C) - Dudek, Boháček, Šveiger
Florbal Sokolov: Štrůdl - Abrhám, Izakovič, Mosler, Matějka, Gasparik, Stejskal, Volmut, Petrák, Černý, Batista, Zajíček, Potůček, Šafránek, Trnka