12.kolo, neděle 27.11.2022, 18:00
FBC Česká Lípa
-
1:9 (1:0, 0:3, 0:6)
Branky a nahrávky: 19. Cháberová (Gembecová) - 22. Voráčková (Ulčová), 23. T. Suková (Rázková), 28. Ulčová (Mock), 42. Mock (Urbánková), 44. Hýsková, 55. Pilíková (Morová), 56. Hýsková (Voráčková), 59. Malecká (Hýsková), 60. T. Suková (Bímová)
Rozhodčí: Mucha a Beránek Vyloučení: 0:2 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 65 Střely na branku: 17:33 Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:9
FBC Česká Lípa: Soukupová - Slaná, Cháberová, Pokorná, Jandačová, Zikmundová, Menšíková, Měchurová, Gembecová, Hanzlíková, Smrčková a Pavlíková
Florbal Chomutov: Brandejská - Vaňková, B. Suková, Fojtíková, Hýsková, Königová, Urbánková, Pilíková, Kamenická, Malecká, Rázková, Bímová, Morová, Armstarková, Ulčová, T. Suková, Voráčková a Mock

Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér): "Naše nejhorší první třetina za dva roky. V kabině byla bouřka a naštěstí to zabralo. Děkuji soupeřkám za férové utkání a mnoho štěstí do dalších zápasů."

Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): "První půlka zápasu byla vyrovnaná, ale ve třetí třetině se soupeř rozstřílel a začali mu padat góly. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů."