11.kolo, sobota 26.11.2022, 13:00
Florbal Ústí
-
5:8 (0:2, 3:3, 2:3)
Branky a nahrávky: 21. Bratschaedlová (Poláková), 31. Neumanová (Poláková), 34. Kociánová (Kubíková), 46. Bratschaedlová (Viková), 60. Viková (Poláková) - 1. Malecká, 18. Mock (Pilíková), 21. Königová (Fojtíková), 22. Hýsková (Malecká), 25. Mock (Pilíková), 42. Malecká, 44. Voráčková, 45. T. Suková (Armstarková)
Rozhodčí: Lovacký a Čech Vyloučení: 2:3 Využití: 0:2 V oslabení: 0:0 Diváci: 57 Střely na branku: 28:28 Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 3:5, 3:8, 5:8
Florbal Ústí: Kočová (od 31. minuty Novotná) - Špirková, Poláková, Kociánová, Zavadilová, Mrázová, Halouzková, Kubíková, Bratschaedlová, Mečířová, Tomanová, Viková, Dvořáková, Hudečková a Neumanová
Florbal Chomutov: Bačková - Vaňková, B. Suková, Fojtíková, Hýsková, Königová, Urbánková, Pilíková, Kamenická, Malecká, Rázková, Bímová, Morová, Armstarková, Ulčová, T. Suková, Voráčková a Mock

Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): "Pokud už se nám povedlo hlavami dostat do zápasu, potom měla hra z naší strany parametry. Bohužel jsme měli více slabých nebo úplně hluchých míst, což dnes rozhodlo. Do zítřka musíme zvolit lepší setup."

Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér): "Těžké utkání letos je první liga tak strašně vyrovnaná, že může každý porazit každého, nám se povedli vstupy do třetin a to rozhodlo. Díky holkám za zápas."