17.kolo, neděle 25.3.2001,
-
SK Kladno Raisins
8:3
Branky a nahrávky: Penk 2 (Hromádka, Tlustý), Suchopárek 2 (Hromádka, Penk), Hruška 2 (Slabihoud, Tlustý), Slabihoud (Penk), Málek (-).
Florbal Chomutov: Mokriš - Slabihoud, Tlustý, Hromádka, Málek - Penk, Suchopárek, Giptner, Hruška, Dorňák

Poslední neděli v měsíci březnu jsme vyrazili na kladenskou palubovku, kde nás čekali Raisins a Bivojové. Po nevydařeném domácím zápase s Dromedáry jsme si chtěli trošku zpravit chuť na týmech se kterými jsme ještě neprohráli. V hojném počtu, leč bez zraněného Vráti Zbránka, jsme byli na soupeře nažhaveni. K prvnímu zápasu jsme nastoupili bez kapitána Tlustého, který po několika dnech na turné po severočeském kraji, zapomněl přejít na nový čas. Dostavil se až v polovině prvního poločasu. Tou dobou jsme vedli 2 : 1 po brankách Slabihouda a Málka. Kladenským se podařilo vyrovnat, ale na kolmý pas Hromádky a střelce Suchopárka jen zírali. Stejná akce jako u třetího gólu se povedla znovu Hromádkovi, kdy středem vysunul ke zteči Penka a ten proměnil. Stav po první půli byl 4 : 2. Ve druhém poločase jsme náskok postupně zvyšovali po brankách Hrušky 2x, Penka a Suchopárka na šestibrankový rozdíl. Poslední slovo měl soupeř a snížil na konečných 8 : 3 pro naše barvy.