FBC Dromedár Děčín
-
8:2
Branky a nahrávky: Hruška 2 (Zbránek, Slabihoud).

Ve druhém zápase jsme narazili na rivala se kterým se pereme o postupové příčky – Dromedár Děčín. Letos s ním máme špatnou bilanci (2 prohry) a tak jsme to doma chtěli zlomit. Na naši branku ze třetí minuty (Hruška) odpověděli Dromedáři po několika vteřinách. Důslednou hrou, která byla až za hranicemi regulérnosti, nám znepříjemňovali rozehrávku. Kupili jsme chybu za chybou a soupeř je trestal. První poločas jsme prohráli 5:1. V druhém poločasu se obraz hry moc nezměnil, ale několikrát jsme branku soupeře taktéž atakovali. Snížení přinesla až branka v patnácté minutě na 2:6 (Hruška). To bylo z naší strany vše. Soupeř nám ještě do konce zápasu nadělil dvě branky a tak jsme s ním letos prohráli již potřetí. Konečný stav byl 2:8.

Úroveň turnaje byla výtečná a k dobrému průběhu přispěl i náš speaker Zdeněk Slabihoud, za což mu děkujeme.