SK BIVOJ LITVÍNOV
4:2
Branky a nahrávky: Málek (Suchopárek), Hromádka (Suchopárek).
Florbal Chomutov: Mokriš, Zbránek - Slabihoud, Tlustý, Hromádka, Málek - Penk, Suchopárek, Giptner, Hruška, Dorňák

Před druhým zápasem jsme byli opět doplnit nezbytné tekutiny a připravovali se na dalšího soupeře. Byli jím hráči vedoucího celku soutěže – Maják Kladno B. Již ve čtvrté minutě vstřelil branku Kraus, ale soupeř rychle odpověděl a otočil skóre na 2:1. V osmé minutě srovnal Milan Hromádka, ale to bylo z naší strany, co se týče branek, vše. Soupeř na konci první půle zvýšil na 3:2. Po poločase se nám několikrát podařilo mladíky z Kladna dostat pod tlak, ale nedokázali jsme z toho nic vytěžit. Minutu před koncem jsme se nedokázali pořádně domluvit na střídačce, když jsme chtěli zahrát takzvanou hru bez brankáře (pro laiky – POWER PLAY). Brankář vystartoval na střídačku a než tam stačil naskočit další hráč, ocitl se jeden z kladenských před prázdnou brankou a bohužel trefil. Zápas jsme prohráli 4:2.