-
1.FBC DDM Děčín IV
4:6
Branky a nahrávky: Suchopárek 2 (-, Hruška), Penk (Hromádka), Hruška (-).

V neděli 17.12. jsme vyrazili na pátý turnaj 2. SZ ligy – SEVER do Ústí nad Labem. Turnaj se odehrával v hale vysokoškolských kolejí na Klíši. První zápas nás čekal s Dromedáry a druhý s Raisins. Na evidentně neregulérním hřišti se nám nepodařily vstupy do obou poločasů s Dromedáry. Pokaždé jsme inkasovali rychlé branky a celý zápas jsme museli dotahovat soupeřův náskok. Ten z prvního poločasu jsme ještě dokázali vyrovnat, kdy v závěru dal dvě branky Midloch, ale prvních pět minut druhého poločasu celý zápas rozhodlo. Na tři branky soupeře jsme odpověděli pouze Jablkoňovou brankou v oslabení a to bylo z naší strany co se týče branek vše. Sice jsme měli pár dobrých šancí, ale soupeř nás po celý zápas k ničemu vážnějšímu nepustil. Naše trápení s Dromedáry pokračuje tedy dál. Tentokrát vyhráli 6 : 4.