7.kolo, sobota 27.4.2002,
FBC ANUS Kadaň DDM
-
6:4
Branky a nahrávky: Píša (Penk), Slabihoud (Suchopárek), Dorňák (Málek), Vinter (Málek).
Florbal Chomutov: Krýdl - Tlustý, Slabihoud, Vinter, Novotný, Málek - Penk, Pelc, Píša, Suchopárek, Giptner, Dorňák, Sajner a přeškolený obránce Hromádka Milan

Po posledním turnaji, který se hrál 13.4.2002 v Chomutově jsme byli připraveni odehrát tento turnaj, tak aby se na nás nezapomnělo. Hráli jsme proti SK Anus a TJ Lokomotiva Louny. V prvních minutách nás soupeř zatlačil před naši branku a po našich chybách střílel branky. Proto první třetina vyzněla jasně pro Anusáky - 3 : 0. V druhé třetině jsme vyrovnali hru a po brankách Pišty a Slabáka jsme snížili na rozdíl jedné. Soupeř však záhy kontroval a zase nám utekl na rozdíl tří branek. V polovině třetí části přidali kadaňští šestou branku a o zápase bylo rozhodnuto. V posledních minutách se nám podařilo zkorigovat po brankách Dorta a Poštulky na konečných 6 : 4 pro SK Anus.