22.kolo, sobota 13.4.2002,
1. FBC Toužim
-
0:4
Branky a nahrávky: Píša 2 (Sajner, -), Slabihoud (Hruška), Suchopárek (Giptner).
Florbal Chomutov: Mokriš - Slabihoud, Tlustý, Vinter, Brouček, Novotný – Giptner, Suchopárek, Pelc, Hruška, Zbránek, Livora, Dorňák, Píša

Druhý zápas byl ještě horší. Hned ve druhé minutě jsme od rezervy FBC 95 Kadaň dostali první branku. Ve druhé třetině, kdy jsme již prohrávali 3 : 0, jsme se trochu zvedli a hru vyrovnali. Paradoxně jsme nejlepší výkony předváděli v oslabení, kdy jsme neinkasovali. Ve třetí třetině jsme tuto činnost praktikovali dost často. Po seknutí do prstů našeho brankáře Radka Mokriše, počastoval obránce L.V. protihráče krosčekem a obdržel za to patřičný trest. Nakonec jsme utkání prohráli 8 : 2 a naše konto obdržených branek přeskočilo na trojcifernou číslici ( 102 ). Už nás ty paty od smůly pěkně štvou.