-
2:4
Branky a nahrávky: Hruška 2 (Tlustý 2), Píša (-), Livora (-).
Florbal Chomutov: Zbránek, Mokriš, Krýdl - Slabihoud, Tlustý, Vinter, Brouček, Novotný – Giptner, Suchopárek, Pelc, Hruška, Livora, Dorňák,Píša a Sajner

Nástup do zápasu proti lounským byl poznamenán nervozitou na straně rozhodčích a našich hráčů. Rozhodčí měli asi nějaký komplex z předchozího zápasu, který pískali naši rozhodčí a anusáci remizovali s Kadaní B. První třetinu jsme odehráli v oslabení, které bylo většinou 5 na 3. Soupeř vedl hned po 51 vteřinách, ale během sedmiminutové přesilovky vsítil pouze jednu branku. Korekci první třetiny provedl mladý Pišta, který z nemožného úhlu vsítil a snížil na 1 : 2. Ve druhé třetině se vše uklidnilo a nám se podařilo Jablkoněm vyrovnat. Ve třetí části jsme se dostali konečně do vedení a opět se trefil Jablkoň. Poslední branku vstřelil Lybor, který se zbavil míčku nahozením na branku a omylem vsítil. V posledních minutách se již soupeř k ničemu nezmohl a druhá výhra našeho týmu v letošní sezóně byla dovršena. Finále zápasu však byl odchod našeho kapitána J.T., který kuriózním způsobem oslavil naše vítězství, kdy bez oděvu proběhl slavobránou hráčů. P.S.: Neměl si dávat předsevzetí před kamarády jako jsme my.