FBK Maják Kladno
2:6
Branky a nahrávky: Vinter (Suchopárek), Brouček (Hruška).
Florbal Chomutov: Krýdl – Slabihoud, Tlustý, Vinter, Málek, Zbránek - Brouček, Suchopárek, Pelc, Hruška, Livora, Novotný

V sobotu 9.2.2002 jsme vyrazili na turnaj, který se konal v nejvzdálenějším místě. Ač hrajeme severozápadní ligu, tak jsme se pohybovali na území přinejmenším ligy severovýchodní. V Kostelci však byla hala dobrá a za to, že jsme zase dvakrát prohráli si můžeme my a ne najetých 280 km ( tam i zpět ). První zápas byl proti soupeři, který se krčil poblíž nás u dna tabulky. Majáci z Kladna byli určitě hratelní, leč nám se opět nepodařilo soupeře pokořit. Před koncem druhé třetiny byl stav vyrovnaný 2 : 2. Soupeř však stačil ještě zvýšit na 3 : 2. Ovšem začátek poslední třetiny nám utekl. Po ztracení míče, kdy si Slabák opět hnul se zády a než stačil vystřídat, soupeř zaútočil a obdrželi jsme čtvrtou branku. V následující minutě přidal další a bylo po zápase. Nepodařilo se nám využívat soupeřových chyb a ke konci zápasu jsme byli bezzubí. Majáci nám nakonec na cestu přidali šestou branku a prohráli jsme 6 : 2.