-
2:1
Branky a nahrávky: Hromádka (-).
Florbal Chomutov: Mokriš, Krýdl - Slabihoud, Tlustý, Vinter, Hromádka – Zbránek, Suchopárek, Pelc, Dorňák, Livora, Novotný a Giptner

V sobotu 8. prosince jsme pořádali ve sportovní hale na Březenecké 5. turnaj 1. severozápadní ligy. Sjeli se sem všechny týmy této soutěže. Celkem se odehrálo 12 zápasů a turnaj probíhal od brzkých ranních do pozdních večerních hodin. Losem nám byl přidělen první a poslední zápas. Do turnaje jsme nemohli počítat s Honzou Hruškou, který marodil a lyžujícím Martinem Píšou. K večernímu zápasu nemohl nastoupit pracovní žranicí zaneprázdněný M. H.. <ú> V sedm hodin jsme tedy nastoupili před prázdné tribuny proti děčínským Dromedárům. V brance nastoupil mladý Cedník, který šetřil kolena naší jedničce Ráďovi Mokrišovi. Děčíňáci na nás vyrukovali se svojí nepříjemnou hrou. Atakovali nás po celé ploše hřiště až na hranici regulérnosti, nás nutili k chybám. První třetina byla vyrovnaná a nikomu se nepodařilo vsítit. Druhá třetina již přinesla první branky Hned ve třetí minutě jsme inkasovali po tečované střele. Na konci 12 minuty jsme obdrželi druhou branku a prohrávali 2 : 0. V poslední minutě druhé třetiny se po krásné kličkované rozhodl vystřelit, bolest v koleni přemáhajíce, kvalitní obránce Milan z Hromádků. S nížil na 2 : 1. Byl však při střele atakován soupeřem a namohl si opět koleno. V obraně ho zastoupil náš druhý brankář variabilní Rómeo Vráťa Zbránek.Ve třetí třetině se hra trošku přiostřila a čím dál tím víc přibývalo osobních soubojů. V posledních minutách jsme se chtěli pokusit tento stav změnit, bohužel trest obránce Vintera, který poslal dečínského hráče nevybíravě na návštěvu naší střídačky a obdržel za to přísný trest na pět minut, nám to nedovolil. Tím bylo naše snažení u konce a v posledních 3 minutách nás soupeř nepustil blíže k jeho brance. Opět jsme prohráli s Děčínem o jednu branku.