T.B.C. Králův Dvůr
2:4
Branky a nahrávky: Slabihoud (-), Livora (Hruška).
Florbal Chomutov: Mokriš, Krýdl - Slabihoud, Tlustý, Vinter, Málek - Hruška, Giptner, Dorňák, Livora, Novotný, Suchopárek, Píša a Pelc

Proti hráčům Králova Dvora jsme nastoupili s tím, že musíme pořádně bránit a napadat soupeře již na jeho polovině. Bohužel hned první oslabení soupeř využil a po dorážce vedl. V jedenácté minutě přidal další branku z trestného úderu. Hned na začátku druhé části nás zmrazil dvěma trefami jejich kapitán a bylo skoro po zápase. V polovině zápasu vystřídal v brance Ráďu Cedník. Naše hra se trochu zlepšila a po samostatné akci Slabáka jsme snížili. Hned ve čtvrté minutě poslední části jsme snížili na rozdíl dvou branek, když vsítil Lybor. Bohužel to byl náš poslední zápis. Nedokázali jsme využít ani přesilovou hru hranou čtyři minuty před koncem. Zápas skončil naší prohrou 2 : 4.