-
7:3
Branky a nahrávky: Hruška 2 (Píša 2), Suchopárek (Novotný) .
Florbal Chomutov: Mokriš, Zbránek - Slabihoud, Hromádka, Tlustý, Vinter, Málek - Hruška, Giptner, Dorňák, Livora, Novotný, Suchopárek, Píša a Pelc

K druhému turnaji jsme vyrazili v sobotu 13. října do Ústí nad Labem. Prvním soupeřem byli hráči EKS Plzeň. Po rychlém dvoubrankovém vedení v úvodu zápasu jsme dokázali po trefách Hrušky a Suchopárka v desáté minutě vyrovnat. Soupeř však do konce třetiny přidal branku a vyhrál ji 3 : 2. Ve druhé třetině se hra vyrovnala a bylo otázkou času, kdy se nám podaří vyrovnat. Bohužel se tak nestalo a nepadla v ní ani jedna branka. Ve třetí třetině si nás soupeř trochu vychutnal. Nedokázali jsme pokrýt všechny jeho hráče a on nás nemilosrdně trestal. Po třech brankách soupeře se trefil jen Hruška a poslední branku vstřelili plzeňáci při naší přesilovce v poslední minutě zápasu. Zápas skončil naší prohrou v poměru 3 : 7. V úvodu zápasu se zranila jedna z opor obranných řad Tomáš Slabihoud. Dá se jen spekulovat zda by jeho přítomnost nějak vylepšila dojem ze hry.