Podještědský Pardálové
2:5
Branky a nahrávky: Giptner (-), Novotný (Suchopárek).
Florbal Chomutov: Mokriš, Zbránek, Krýdl - Slabihoud, Hromádka, Tlustý, Vinter - Hruška, Giptner, Dorňák, Livora, Novotný, Suchopárek, Pelc

Ke druhému zápasu jsme nastoupili proti Pardálům. Tento běhavý tým měl před dvěmi lety z naší hry menší komplex, ale brzo jsme zjistili, že už ho asi ztratil. Hned ve druhé minutě je zaskočil Gípa a vedli jsme jedna k nule. Potom otěže hry převzali soupeři a až do konce zápasu je nepustili. Do konce první třetiny stačili vyrovnat a během druhé nám přidali další dvě branky. My jsme akorát kontrovali brankou Doktora na konci třetiny. Ve třetí třetině bylo jasné, že soupeř žádnou plichtu nepřipustí a po dalších dvou brankách jsme odcházeli poraženi 5 : 2. Po zápase jsme konstatovali, že před brankami jsme byli nedůrazní a soupeř z našich zaváhání těžil.