FBC DDM Kati Kadaň
3:3
Branky a nahrávky: Hruška (Hromádka), Giptner (Hruška), Penk (-).
Florbal Chomutov: Mokriš, Zbránek, Krýdl - Slabihoud, Hromádka, Tlustý, Vinter - Hruška, Giptner, Dorňák, Livora, Novotný, Suchopárek, Pelc

K prvnímu zápasu nové sezóny jsme nastoupili proti béčku kadaňských FBC 95. V trošku nervózním začátku jsme se dostali pod tlak soupeře a v osmé minutě inkasovali. Do konce třetiny jsme srovnali hru a věřili v obrat. Hned v páté minutě druhé třetiny se trefil Jablkoň po nahrávce Hrota. Se soupeřem jsme tou dobou hráli vyrovnanou partii a pomalu ho dostávali pod tlak. Ve čtrnácté minutě vsítil za naše barvy, po nahrávce Jablkoně, Gípa. V páté minutě třetí třetiny po ideální nahrávce od soupeřova obránce dal svoji první branku za dospěláky mladík Rosťa Pelců. Vedení tři k nule nám dávalo naději na první vítězství ve vyšší soutěži a začínali jsme tomu věřit tím víc, čím se k nám blížil závěr. Leč několik vyloučení v závěru utkání nám sebralo síly a koncentraci. Soupeři se podařilo čtyři vteřiny před koncem zápasu snížit na 2 : 3. V ten moment jsme snad všichni věřili, že za ty poslední vteřinky se nic stát nemůže. Po buly se Jablkoň přetahoval více jak dvě vteřiny o míček na soupeřově půlce, ten ho však získal a po rychlé nahrávce vystřelil. V ten moment však zazněl klakson ukončující zápas a míček teprve potom doletěl do branky. Navzdory našemu protestu, že padla branka až po čase, byla uznána. Plichta 3 : 3 nás nakonec mrzela.